Opinie


Jesteś w dobrych rękach.

Od momentu rezerwacji terminu możesz liczyć na naszą pełną pomoc – podpowiemy i doradzimy. Śluby to całe nasze życie!

Byli i nadal polecają!

Mamy na koncie ponad 100 ślubów. Od romantycznych i lekkich, po te szalone i z totalnym rock’n’rollem.

Weronika & Szymon

Nie wyobrażaliśmy sobie przyjęcia w innym miejscu jak Imperial Wedding, organizacja przewyższyła nasze oczekiwania w 100%! Jedzenie przepyszne! Goście są zachwyceni otoczeniem, obsługą i atmosferą jaka panowała w tym dniu. My chcemy jeszcze raz!

Pati & Krzysiek

Podpisując umowę obawialiśmy się o pogodę, jednak zostaliśmy zapewnieni, że deszcz w niczym nam nie przeszkodzi. Jednak stało się. Na poprawinach czarne chmury, mocny wiatr, deszcz i bieg Ilony do DJa, któremu powiedziała „nie przestawaj grać, my zajmiemy się resztą” – WOW!

opinia imperial wedding paulina kamil

Paulina & Kamil

Najlepsze miejsce na wesele w stylu Amerykańskim! Zależało nam z mężem na czymś nietypowym , luźnym i naszym . Ilonka z mężem oraz barmanem spisali się ze wszystkim na medal ! Wszystko było nieziemskie jak z bajki Goście weseli byli pod wrażeniem i dzwoniąc na drugi dzień mówili, że nigdy nie byli na tak cudownym weselu ❤️

Ślub w Twoim stylu

To miejsce szczególnie trafia w gusta Par, które uwielbiają łamać schematy i iść swoją drogą. Pary, które organizują ślub na swoich zasadach z pełnym luzem i świetną energią. Czujesz, że o takim miejscu marzyłaś?

„Cudowne miejsce, stworzone z pasją i sercem – jest to naprawdę odczuwalne. Warto!”

Zobacz ofertę i spytaj o wolny termin