Wesele w namiocie

Komfort Twojego wesela

Namiot daje ogromne możliwości i dopasowanie do pogody. Nikt z nas nie ma na nią wpływu… za to mamy wpływ, jak z tą pogodą możemy sobie poradzić. To mamy dopracowane do perfekcji.

Gorący żar z nieba? Mamy pomysł!

W upalne dni namiot jest całkowicie otwarty i zapewnia komfort oraz przyjemny przewiew dla gości weselnych. Dodatkowym atutem jest przestrzeń ze strefą relaksu, która pozwala cieszyć się w otoczeniu przyrody popijając chłodne drinki. Od lat widzimy, jak to rozwiązanie sprawdza się w słoneczne dni – coś pięknego!

duży napis miłość na wesele
wesele pod namiotem w deszczu

Deszcz? Mamy pomysł!

Konstrukcja namiotu pozwala błyskawicznie zabezpieczyć z każdej strony przestrzeń dla gości, tak by padający deszcz pozostał na zewnątrz, a w środku namiotu zabawa trwa do białego rana! Posiadamy specjalne nagrzewnice dbające o wysoką temperaturę w przypadku chłodniejszych dni – nasza obsługa techniczna w trakcie tego dnia kontroluje, by pogoda nie wpłynęła na zabawę gości – dbamy o komfort.

Czy wesele w namiocie dobrze wygląda na zdjęciach i filmie?

W Imperial Wedding, co roku pojawiają się najlepsi z branży ślubnej, tym bardziej nam miło, że o nas wspomina wiele ekip, m.in. Gentleman Wedding Story. <Kliknij w film poniżej>

Zobacz ofertę i spytaj o wolny termin